Gniazdo antenowo-komputerowe czarne VILMA QUADRUM Powiększ do pełnego rozmiaru

Gniazdo antenowo-komputerowe czarne VILMA QUADRUM

  • rodzaj: gniazdo komputerowe + antenowe
  • ilość modułów: 2
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: czarny matowy

Więcej szczegółów

QR1035B

4779101101881

31,99 zł

Gniazdo komputerowe RJ45 + antenowe TV podtynkowe QUADRUM czarne

Gniazdo komputerowe RJ45 cat. 6e służy do podłączenia →kabla komputerowego i pozwala na korzystanie z internetu z różnego rodzaju elektroniki domowej np. komputera lub konsoli oraz na korzystanie z sieci lokalnej. Przy pomocy gniazda antenowego TV połączysz odbiornik telewizyjny z siecią emitującą sygnał telewizyjny np. telewizją cyfrową. Gniazdo doskonale będzie współgrać z nowoczesnymi telewizorami, by podłączyć do nich sygnał internetowy oraz sygnał telewizyjny. Czarne matowe gniazdo zostało estetycznie wykonane a jego kwadratowy kształt oraz ponadczasowy styl sprawiają, że idealnie pasuje do każdego wnętrza.

Montaż gniazda komputerowego i antenowego

Gniazdo podtynkowe QUADRUM montuje się w standardowej puszce 60mm przy pomocy śrub znajdujących się w puszce. Przewody do gniazda komputerowe mocuje się przy pomocy zacisku przebijającego, a w gnieździe antenowym przy pomocy zacisku gwintowego.

Gniazda i włączniki sprzedawane są bez widocznych na zdjęciach ramek. Ramki należy dokupić oddzielnie. Ramki dostępne są na pozostałych naszych aukcjach.

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

Poprzednie
Następne